logo share

RizVN Login

کاربری:کدملی دانش آموز رمزعبور:4رقم آخرکدملی

افتخارات و مقام ها

افتخارات ورزشی سال 96-95

¥مقام دوم ناحیه در آمادگی جسمانی
¥مقام اول استان آمادگی جسمانی
¥مقام سوم ناحیه در فوتسال
¥مقام اول استانی فوتسال
¥مقام سوم کشوری فوتسال
¥مقام ناحیه ای بدمینتون
¥مقام اول استان بدمینتون
¥مقام دوم ناحیه شنا
¥مقام اول استان شنا
¥مقام اول ناحیه شطرنج
¥مقام اول استان شطرنج
¥مقام اول کشوری و معرفی به مسابقات آسیا

افتخارات ورزشی سال 95-94

ملیکا اکرمی -مقام دوم در سطح ناحیه در رشته آمادگی جسمانی انفرادی(ملیکا اکرمی)

مقام چهارم در سطح ناحیه در رشته آمادگی جسمانی تیمی(عباسی-رحمانیان-اکرمی-فرهمندپور-قدیریان-مختاری-آبرویی-خدامیان)

مقام اول در سطح کشوری(زاهرا ترکی)-در سطح استان(زهرا ترکی-سمانه فتحی-نوشین خرسندی-پگاه جعفری-ثمین پارسایی-شیما پارسایی) و در سطح ناحیه(زهرا ترکی-سمانه فتحی-نوشین خرسندی-پگاه جعفری-ثمین پارسایی-شیما پارسایی-عطایی-انصارین-حیدری-ظهیری-زمانی-رضامند) در رشته هندبال

مقام دوم استانی والیبال(زهرا سبحانی)

مقام دوم کشوری ووشو (شقایق مطلق)

 

 

افتخارات علمی سال 95-94

اسامی رتبه های 1 تا5 مسابقه علمی مدرسه ی پایه نهم آذر ماه 94

نهم 5

سپیده صادقیان

فرانک کریمی

مینا امیرخانی

ملیکا صباغی فر

بیتا نادری

نهم 4

شیوا رمضانی

مرجان خداوردیان

نوریه فردوسیان

فاطمه اشرف

پریسا میرزایی

نهم3

یاسمن احمدی

پرنیان صادقی

نگین صمیمی

زهرا محمدی

فاطمه مختاری

نهم 2

راضیه جعفری

زهرا صابری

یاسمن درکام

پریناز زمانی

مرضیه جعفری

نهم 1

فاطمه رضایی

نگار صمدی

لیلا حسینی

افسانه سیاری

ستایش ابراهیمی

اسامی رتبه های 1 تا5 مسابقه علمی مدرسه ی پایه هفتم

هفتم 4

آرزو پهلوان صادق

مریم عباس پور

فائزه حیدر زاده

نگار طالبی

سیده زهرا موسوی

هفتم 3

ملیکا ترکی

نگین سلطانیان

نسترن زندی

پریماه طالبی

عسل کریمیان

هفتم 2

سپیده سلیمانی

ساینا تیموری مهر

نازنین پیمانی

بیتا ضیایی

نگین امانی

هفتم 1

یگانه غضنفر نژاد

اریسا احسانی

فاطمه حیدری زاده

زهرا کریمی

مینا غلامی

اسامی رتبه های 1 تا5 مسابقه علمی مدرسه ی پایه هشتم آذر ماه 94

هشتم 5

مهتاب اکبری

زینب دنکوب

کیمیا رضوانی

مدیا آقا داوود

صبا عطایی

هشتم 4

شمیم کرمی

سیده زهرا مرتضوی

انیس شادمان پور

مهشید صدری

زهرا صادقیان

هشتم3

مهتاب رفیعی الحسینی

مهرنوش ملکی

سارا عابدینی

مائده محمدیان

یاسمین اسکافی

هشتم 2

فاطمه شریفیان

ملیکا اکرمی

فاطمه نقی زاده

یلدا باقی

مهدیه مولایی

هشتم 1

کمند دهقانی

نگین راکی

نگین رضایی

فاطمه فولادی

رضوان شاه حسینی